חיפוש שם וכתובת לפי טלפון והפוך: טלפון לפי שם וכתובת

באינטרנט קיימים מאגרים רבים של מספרי טלפון, פורטלים ואינדקסים למיניהם: דפי זהב, אתר בזק (144 או 441), אתרי חברות הסלולר וקווי הטלפון הקווים השונים (הוט ובזק הגדולים שבניהם) הגולש המשתמש באינטרנט צריך לשים לב מה הוא מחפש ואיפה הוא ימצא את מבוקשו, לכל חיפוש של מספר טלפון יש מקום אחר בו הוא יוכל למצוא את התוצאה הטובה ביותר, למשל אם אתם מחפשים מספר טלפון של לקוח גולן טלקום, סלקום, פלאפון, פרטנר או כל חברת סלולר אחרת, כדאי שתיכנסו לאתר של חברת הסלולר הרלוונטית, בה תוכלו למצוא את המספר המבוקש, כל חברה מחזיקה מודיעין מספרי טלפון, לפני מספר שנים משרד התקשורת הנהיג הנחייה מפורשת ובה כל חברת תקשורת חייבת להנגיש את מספרי הטלפון של כל לקוחותיה – בחינם, לכן אם תיכנסו ל"מודיעין איתור מספרי טלפון בחינם" שמפרסמת כל חברת תקשורת, תוכלו למצוא את מספר הטלפון, במידה והוא לקוח אותה חברה, ולא ביקש להיות חסוי, בחינם.

דוגמא: אם אתם רוצים לחפש מספר טלפון של לקוח בזק, כנסו למודיעין איתור מספרי הטלפון של בזק, חפשו לפי שם וכתובת וכך תקבלו את מספר הטלפון של אותו הלקוח, זאת במידה והלקוח אכן לקוח קיים של בזק ובמידה והוא לא ביקש שהמספר טלפון שלו יהיה חסוי. במידה ואתם מחפשים מספרי טלפון ניידים, כלומר מספרי סלולר של אדם מסוים, כנסו, כאמור, לחברת הסלולר שלו.

ישנם באינטרנט המון חיפושים של מספרי טלפון של מפורסמים/כדורגלנים/זמרים וכו', הסיכוי שתוכלו למצוא את מספרי הטלפון של המפורסמים הוא נמוך, לרוב הם מבקשים שמספר הטלפון שלהם יהיה חסוי, ולכן לא תוכלו למצוא אותו, בשביל זה קיימים אתרים פרטיים ששואבים מידע הנמצא באינטרנט, למשל אתר זה, הפון אינדקס, הוא אתר שיש בו מספרים, שעל פי חוק, ניתן להציג אותם, הם פשוט מפורסמים ברחבי הרשת והאתר שלנו סרק ומציג אותם, לכן כנסו לעמוד חיפוש מספרי טלפון לפי שם, חפשו את שם האדם שאת המספר טלפון שלו אתם מחפשים ואולי, אם הוא קיים במאגר האתר, תוכלו לראותו אותו.

ביקוש נוסף של גולשים באינטרנט הוא חיפוש מספרי טלפון של חברות גדולות, של שירות הלקוחות שלהם, לרוב לצערנו חברות מסתירות את מספרי הטלפון של מוקד שירות הלקוחות שלהם, זאת על מנת לחסוך לעצמם משאבים של כוח אדם, והם מעדיפים שתפנו אליהם באמצעות מייל או צ'אט באתר, אבל לא תמיד זה נוח ויעיל ללקוח, והעדיפות היא לדבר עם נציג שירות של אותה חברה, למשל ידוע לנו שהרבה מאד אנשים מחפשים את מספר הטלפון של בזק, של ישראכרט וחברות גדולות נוספות ולא מצליחים למצוא, אתם מוזמנים למצוא כאן קישורים למוקדי שירות הלקוחות הגדולים, בקישורים אלו תמצאו את מספרי הטלפון ותוכלו להתקשר אליהם:

חיפוש לפי מספר טלפון

למי מאיתנו לא קרה שפספסנו שיחת טלפון, הגענו לטלפון אבל נתקלנו במספר טלפון שלא מוכר לנו. רוצים לדעת מי צלצל אליכם? מעכשיו זה פשוט – הקלידו כאן את מספרי טלפון הרלוונטיים, ותגלו בלחיצת כפתור למי הם שייכים ומי התקשר אליכם.

מעתה חיפוש אנשים לפי מספר טלפון מתבצע בצורה מהירה ופשוטה. איתור שם לפי מספר טלפון אצלנו באתר יאפשר לכם לדעת לא רק שם של בעל הקו אלא גם כתובת, מפה עם מיקום האדם או העסק המבוקש, ופרטים נוספים.

כדי לחפש את המידע הנחוץ לכם אצלנו באתר תוכלו לחפש לפי מספר טלפון נייד, טלפון סלולרי או מספר טלפון נייח, תוכלו להקליד את מספר הטלפון עם מקף או בלעדיו, עם אפס בהתחלה או בלעדיו, או בכל פורמט שתבחרו – את התוצאות תקבלו בלחיצת כפתור.

אנחנו באתר שלנו הצבנו לעצמנו למטרה להציג לכל גולש ומשתמש שמעוניין – לקבל את המידע המבוקש. כך תוכלו לעשות אצלנו באתר חיפוש לפי מספר טלפון ולמצוא באתר שלנו מידע עדכני על רוב תושבי ישראל ובתי העסק השונים במדינה.

שירות חכם - חיפוש שם לפי מספר טלפון

כולנו נתקלים במהלך חיינו, אין ספור פעמים, בשיחות טלפון המגיעות אלינו ממקורות בלתי מזוהים וכשאין אנו מספיקים לענות לשיחות, המטרד הבלתי פוסק לגבי התהייה של "מי התקשר?" גורם לנו להרגשת פספוס והפסד.

מחד, אנו רוצים להתקשר בחזרה אל אותו המספר, ומנגד מרגישים כי יתכן ומדובר בטעות, או בזבוז זמן שלנו.

אנו ב- "פון אינדקס", מציעים לכם פתרון, על ידי דרך קלה, המאפשרת חיפוש שם לפי מספר טלפון בקליק אחד, חיפוש כתובת לפי טלפון, וגם הפוך: חיפוש טלפון לפי שם, חיפוש טלפון לפי כתובת, חיפוש טלפון לפי שם ושם משפחה, ועוד, וכל זאת כדי לשים קץ לכל התהיות, בקלות.

לדעת מי התקשר מבלי להתקשר חזרה

בעידן שלנו, בו לכל אדם יש טלפון משלו, הזמינות לקבלת שיחות טלפון היא גבוהה מאד, אך יוצא שבעקבות תלאות החיים הרבות, ישנם מצבים, בהם השיחות הנכנסות נותרות ללא מענה.

שירות חדש ומהיר, מציע חיפוש שם לפי מספר טלפון, כל טלפון, ממספר סלולרי ממספר נייח (בזק, הוט או כל חברת טלפון נייחת אחרת) בדרך מהירה ומשתלמת. בזמנים בהם קצב החיים מהיר ביותר, המטלות שיש לכל אדם למלא רבות מאד והזמן הופך להיות משאב על ועל כן, מומלץ מאד להיעזר באמצעי דרך, המיועדים להקל ואף לקדם אתכם להצלחה מרבית בזמן הקצר ביותר.

שיחה מפוספסת ממקור חשוב, עלולה לבזבז זמן ומשאבים כספיים ובעזרת שירות חדיש, תוכלו גם אתם להמשיך לסדר היום הרגיל.